Advokátní kancelář Kučírek Legal

Advokátní kancelář Kučírek Legal


Advokátní kancelář Kučírek Legal je českou advokátní kanceláří poskytující komplexní právní poradenství při obchodních transakcích včetně zastupování v soudních a rozhodčích řízeních.

Našimi klienty jsou velké a střední zahraniční a české společnosti. Další skupinou klientů jsou významní zahraniční a čeští individuální investoři, kterým asistujeme při správě majetku.

Důraz klademe zejména na efektivní a praktické řešení právních problémů a na úspěch při obchodních jednáních našich klientů. Naší snahou je najít pro klienta řešení, které bude co možná nejvíce odpovídat jeho konkrétním potřebám. Proto naše výstupy nabízejí několik alternativ řešení posuzovaného problému tak, aby konečné řešení bylo pro klienta nejvýhodnější nejen z právního, ale i z ekonomického hlediska.

Právní poradenství poskytujeme v českém, anglickém a německém jazyce.

Naše hodnoty

- důvěra
- obchodní přístup
- úspěch při obchodních jednáních našich klientů
- otevřenost
- týmový duch
- efektivita
- diskrétnost

Česká advokátní komora byla dne 5. 2. 2016 pověřena Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR mimosoudním řešením spotřebitelských sporů pro oblast sporů mezi advokátem a spotřebitelem ze Smluv o poskytování právních služeb ( na základě zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele ve znění pozdějších předpisů). Internetová stránka tohoto pověřeného subjektu je www.cak.cz.